fbpx
+38 093 967 84 54
+38 068 869 02 37

Кращий агент з
нерухомості Києва

Є питання, які варто довіряти
лише професіоналу

main-photo

Стоимость услуг

Хорошие услуги в Киеве стоят столько же сколько и плохие. Поэтому не стоит пугаться, если Вы обращаетесь ко мне, Вам это обойдется столько же, сколько и работа со вчерашним студентом, который не имеет никакого опыта. Я предоставляю бесплатную консультацию всем, независимо от дальнейшего сотрудничества. Услуги для собственников недвижимости бесплатны, а для арендаторов и покупателей соответсвуют рыночному стандарту. Цена услуг не зависит от количества посредников, привлекая меня со своей стороны, Вы обеспечиваете себя гарантиями против мошенничества.

Консультация всем
бесплатно

Собственникам
бесплатно

Арендаторам
50% от цены аренды

Покупателям
2-5% от цены покупки

Про мене

Людина – це її репутація, а для агента з нерухомості ще і головний її актив. Я більш ніж двадцять років займаюсь тим, що допомагаю людям купувати, продавати, здавати, знімати нерухомість. Мені не потрібне безлике агентство, яким прикриваються аматори. Перед клієнтами я відповідаю своїм іменем. Ви можете мені довіряти, так само, як і сотні клієнтів, що стали моїми друзями.

на 10%
дорожче продам
дешевше придбаю

100%
особиста відповідальність

понад 20 років
досвіду агентом з
нерухомості

в 2 рази
швидше закриваю угоду

професійний юрист

Для мене не існує такого завдання, за котре я не готова братися. Елітна нерухомість, комерційна нерухомість, продаж і купівля квартир, орендування або здача в оренду – все входить до спектру моєї діяльності. Для мене існує лише “win-win”, тому що я будую довгострокові відносини зі своїми клієнтами. Важливим моментом є конфіденційність, жодна особиста інформація не буде передаватися третій стороні. Взаємна довіра – для мене основа, тому я працюю виключно ексклюзивно. Якщо Ви мій клієнт, ми захищаємо інтереси один одного і досягаємо необхідного результату разом.

Послуги

Комерційна нерухомість

Велике місто – великі можливості. А там, де великі можливості – велика конкуренція. 4Р успішного бізнесу свідчать: “Product, Price, Promotion, Place”. Я не можу допомогти Вам з першими трьома, але що стосується місця, то вдала локація і приміщення можуть зробити бізнес в багато разів успішнішим. Земля та приміщення під офіси, магазини, склади, продовольчі площадки – це моя зона відповідальності. Я допоможу Вам знайти найкраще рішення для Вашого бізнесу. Власникам, я допоможу знайти успішних орендаторів і зацікавлених покупців.

зв'язатися

Квартири

Зміни – це завжди добре і один із найпростіших способів змінити життя – це змінити оселю. Найголовніше питання в цьому – безпека. Якщо довіритись в цій справі професіоналу, то все, що залишається обговорювати – це ціну. Досвід, розуміння ринку і мотивів усіх зацікавлених сторін, допомагають мені отримати найвигіднішу ціну для моїх клієнтів.

Я не просто допоможу Вам знайти покупця або квартиру Вашої мрії, а навчу купувати і продавати оселю на вигідних Вам умовах. Досить думати про зміни, пора їх починати.

зв'язатися

Заміська нерухомість

Всі ми чули про «Американську мрію». Щаслива сім’я у власному будинку – ось що ми уявляємо, коли чуємо ці слова. Я вважаю, що ми маємо право на «Українську мрію» з такими ж атрибутами. Приватний будинок в Києві чи за містом – це реальність, а не мрія. Адже чи є сенс жити в «мурашнику», якщо можна кожний вечір повертатися додому із задушливого та шумного міста в свій Дім, де немає надоїдливих сусідів і стіни не давлять з усіх сторін? Питання риторичне.

Я хочу допомогти Вам реалізувати свою мрію вже зараз.

зв'язатися

Оренда

Не обов’язково купувати квартиру для того, щоб жити там де хочеш і як хочеш. Завжди можна орендувати житло. На жаль, орендодавці та орендатори схильні до ризиків. Неправильний юридичний супровід оренди може залишити одну із сторін без прав, а віра «на слово» не дає ніяких гарантій. Я не просто допоможу Вам не хвилюватися про все це, а зможу розв’язати це питання в найшвидші терміни.

зв'язатися

Новобудови

Плюси інвестування в новобудови очевидні: нові стандарти будівництва, низька вартість, доступність кредитування. З іншої сторони, 30% об’єктів заморожуються на етапі будівництва або так і не здаються в експлуатацію. Як звільнити себе від ризиків “новобудови”? Знання специфіки галузі, репутації компаній, їх попередній досвід здачі об’єктів і юридична складова процесу допомагають мені оцінити всі ризики проекту.

Я допоможу Вам:

обрати надійного забудовника і безпечний об’єкт
спланувати ефективну схему сплати
отримати найкращі умови при інвестуванні
зберегти Ваші гроші в безпеці
зв'язатися

Співробітництво

В будь-якій справі головне – надійні партнери. Великий досвід дозволяє мені обирати найкращих. Успішна угода – результат роботи великої команди.

Запрошую до співробітництва:

Будівельні компанії
Нотаріусів
Страхові
Ріелторів
Банки
Оцінщиків
Інвестиційні фонди
зв'язатися

Навіть на сьогоднішній день український ринок нерухомості можна назвати тим, що тільки розвивається. Київ як столиця, випереджає регіони, але в той же час, все ще формується і прагне до цивілізованого стану. Не дивлячись на те, що ціни явно не відповідають рівню життя та стану економіки, нерухомсіть є одним з небагатьох надійних активів для інвестування в Україні. Якщо обрати правильний підхід, можна не тільки вирішити свої буденні питання, але і зберігати та примножувати статки. Купівля квартири “під здачу” може створити гарантоване джерело пасивного доходу на роки вперед, а інвестування в будівництво є ефективною стратегією примноження капіталу.

Не дивлячись на те, що на цьому ринку існує величезна кількість підводних каменів, вони всі не нові. Справжні професіонали вже давно навчились обходити і допомагати уникнути їх. Багато людей вважають, що досить освічені для того, щоб вирішувати такі питання самостійно. Хіба це не помилкова економія? Ціна помилки в такому випадку – величезна сума грошей, бажаючих відняти яку, на жаль, достатньо. З іншого боку, комісійні, що отримує ріелтор завжди однакові. Вони не відрізняються, платите Ви новачкові чи справжньому професіоналу. Фактом залишається те, що знаючий ріелтор завжди отримує більш вигідні умови для свого клієнта.