fbpx
+38 093 967 84 54
+38 068 869 02 37

Кращий агент з
нерухомості Києва

Є питання, які варто довіряти
лише професіоналу

main-photo

Стоимость услуг

Хорошие услуги в Киеве стоят столько же сколько и плохие. Поэтому не стоит пугаться, если Вы обращаетесь ко мне, Вам это обойдется столько же, сколько и работа со вчерашним студентом, который не имеет никакого опыта. Я предоставляю бесплатную консультацию всем, независимо от дальнейшего сотрудничества. Услуги для собственников недвижимости бесплатны, а для арендаторов и покупателей соответсвуют рыночному стандарту. Цена услуг не зависит от количества посредников, привлекая меня со своей стороны, Вы обеспечиваете себя гарантиями против мошенничества.

Консультация всем
бесплатно

Собственникам
бесплатно

Арендаторам
50% от цены аренды

Покупателям
2-5% от цены покупки

Про мене

Людина – це її репутація, а для агента з нерухомості ще і головний її актив. Я більш ніж двадцять років займаюсь тим, що допомагаю людям купувати, продавати, здавати, знімати нерухомість. Мені не потрібне безлике агентство, яким прикриваються аматори. Перед клієнтами я відповідаю своїм іменем. Ви можете мені довіряти, так само, як і сотні клієнтів, що стали моїми друзями.

на 10%
дорожче продам
дешевше придбаю

100%
особиста відповідальність

понад 20 років
досвіду агентом з
нерухомості

в 2 рази
швидше закриваю угоду

професійний юрист

Для мене не існує такого завдання, за котре я не готова братися. Елітна нерухомість, комерційна нерухомість, продаж і купівля квартир, орендування або здача в оренду – все входить до спектру моєї діяльності. Для мене існує лише “win-win”, тому що я будую довгострокові відносини зі своїми клієнтами. Важливим моментом є конфіденційність, жодна особиста інформація не буде передаватися третій стороні. Взаємна довіра – для мене основа, тому я працюю виключно ексклюзивно. Якщо Ви мій клієнт, ми захищаємо інтереси один одного і досягаємо необхідного результату разом.

Послуги

Навіть на сьогоднішній день український ринок нерухомості можна назвати тим, що тільки розвивається. Київ як столиця, випереджає регіони, але в той же час, все ще формується і прагне до цивілізованого стану. Не дивлячись на те, що ціни явно не відповідають рівню життя та стану економіки, нерухомсіть є одним з небагатьох надійних активів для інвестування в Україні. Якщо обрати правильний підхід, можна не тільки вирішити свої буденні питання, але і зберігати та примножувати статки. Купівля квартири “під здачу” може створити гарантоване джерело пасивного доходу на роки вперед, а інвестування в будівництво є ефективною стратегією примноження капіталу.

Не дивлячись на те, що на цьому ринку існує величезна кількість підводних каменів, вони всі не нові. Справжні професіонали вже давно навчились обходити і допомагати уникнути їх. Багато людей вважають, що досить освічені для того, щоб вирішувати такі питання самостійно. Хіба це не помилкова економія? Ціна помилки в такому випадку – величезна сума грошей, бажаючих відняти яку, на жаль, достатньо. З іншого боку, комісійні, що отримує ріелтор завжди однакові. Вони не відрізняються, платите Ви новачкові чи справжньому професіоналу. Фактом залишається те, що знаючий ріелтор завжди отримує більш вигідні умови для свого клієнта.