Продати нерухомість?

У нас вже є клієнт на неї

Для мене немає такого завдання, за яке я не готова взятися. Елітна нерухомість, комерційна нерухомість, продаж чи купівля квартири

Безкоштовна консультація
bondaruk logotype Едена Бондарук
Елена Бондарук

Чому ми?

Два аргументи, які кращі за тисячі інших

0% комісія
для власників
Продам дорожче
на 10%
cloud
 • Безпека угоди
 • Платна реклама на всіх ресурсах
 • Пошук клієнта
 • Передпродажна підготовка
 • Переговори
 • Пошук квартир на заміну

Етапи роботи

1

Заявка

Нерухомість вимагає як вміння знайти клієнтів чи об'єкт, а й супроводити угоду.

Залишити заявку
2

Залишити заявку

Нерухомість вимагає як вміння знайти клієнтів чи об'єкт, а й супроводити угоду.

3

Оцінка квартири

Нерухомість вимагає як вміння знайти клієнтів чи об'єкт, а й супроводити угоду.

4

Залучення клієнтів

Нерухомість вимагає як вміння знайти клієнтів чи об'єкт, а й супроводити угоду.

5

Перегляди

Нерухомість вимагає як вміння знайти клієнтів чи об'єкт, а й супроводити угоду.

6

Угода

Нерухомість вимагає як вміння знайти клієнтів чи об'єкт, а й супроводити угоду.

Приступимо до роботи?

Залишіть заявку і я зв'яжуся з Вами протягом півгодини

  *Безкоштовна консультація

  Продати нерухомість

  Продаж нерухомості — це не лише технічний процес, але і мистецтво, в якому кожен етап вимагає вимагає терпіння, стратегічного підходу та дотримання ключових принципів. Тому, якщо ви мрієте про новий етап у своєму житті та готові вирушити у захопливу подорож продажу нерухомості, нижче ми поділимося декількома ключовими секретами, які допоможуть вам здійснити таку подорож успішно та зможуть позбавити вас усіх можливих ризиків та викликів під час такої угоди.

  Консультація рієлтора з продажу нерухомості

  Продаж нерухомості завжди стає важливою подією у житті, пов’язаною з великою відповідальністю та багатьма питаннями. Тож очевидно, що у цьому складному процесі важливо мати партнера, який розуміє всі нюанси, готовий поділитися своєю експертністю та допоможе продати вашу нерухомість безпечно та надійно. Саме у таких випадках кожен, хто націлений продати власну нерухомість зможе отримати безкоштовну рієлторську консультацію від агента нерухомості Олени Бондарук.

  Безкоштовна консультація від професійного рієлтора — це не лише поради, але і стартовий крок до успішного продажу вашої нерухомості. За допомогою експертності та підтримки Олени Бондарук, ви будете впевнені в кожному рішенні, доки ваши ключі не потраплять у руки нового власника.

  Вартість послуг рієлтора з продажу нерухомості

  В сучасному світі, де ринок нерухомості стрімко розквітає, а вибір правильного рієлтора стає ключовим етапом для успішної угоди, ім’я Олени Бондарук стає синонімом професіоналізму та високої експертності. До того ж, вартість послуг Олени Бондарук завжди прозора та зрозуміла. Клієнти можуть бути впевнені, що кошти, які будуть витрачені на співпрацю з рієлтором будуть відданні належним чином у вигляді якісного обслуговування та результативних угод. Тому, вартість послуг професійного рієлтора — це вартість досвіду, експертності та професіоналізму, який перетворює продаж нерухомості у безпечні та надійні угоди.

  Поради з продажу нерухомості

  Перше враження завжди має велике значення. Тому, переконайтеся, що ваша нерухомість готова до продажу: відремонтована, чиста та приваблива. Обов’язково оцініть ринок нерухомості та визначте конкурентоспроможну ціну. Занадто висока або низька ціна може відлякати покупців. Тому, вам як власнику, вкрай важливо знайти баланс між реальною вартістю нерухомості та очікуваннями ринку. Не забудьте підготувати всю необхідну документацію та вивчити всі юридичні питання. Це допоможе уникнути зайвих труднощів під час угоди та забезпечить її законність.

  І найголовніше, не бійтеся звертатися за допомогою до професійних рієлторів, оскільки саме вони можуть відіграти ключову роль у продажу вашої нерухомості.

  Рієлтор з продажу нерухомості

  Вибір професійного рієлтора під час продажу вашої нерухомості, може значно вплинути на успіх угоди та ваш спокій під час такого процесу. І Олена Бондарук, як досвідченний агент нерухомості Київської області допоможе продати вашу нерухомість швидко, надійно та безпечно. Тому, якщо ви шукаєте надійного та професійного партнера на ринку нерухомості, Олена Бондарук — ваш вибір. Адже у своїй діяльності рієлтор відзначається неперевершеною надійністю та чесністю. Олена Бондарук розуміє, що продаж нерухомості — це серйозний крок, і її місія — зробити цей процес максимально комфортним та надійним для кожного клієнта.

  Агентство з продажу нерухомості

  Якщо ви все ще в пошуку агентства, що здатне допомогти продати вашу нерухомість, то більше не варто витрачати свій час, оскільки наша професійна рієлторська агенція Bondaruk Partners допоможе вам зробити це у повній мірі. Bondaruk Partners — це колектив професіоналів, які знають кожну деталь світу нерухомості. Адже у своїй діяльності ми об’єднали експертність та високий професіоналізм, щоб допомагати кожному із наших клієнтів при продажу своєї власності. Ми завжди використовуємо сучасні технології для максимальної зручності наших клієнтів: від віртуальних оглядів та ефективних переговорів до успішної угоди продажу вашої нерухомості — ми знаємо, як надати вам найкращі рішення.

  Проблеми при продажу нерухомості

  Наявність правових проблем чи обтяжень може стати серйозною перепоною при продажу вашої нерухомості. Наприклад, несплачені податки чи заборгованість за комунальні послуги можуть затримати або ускладнити процес продажу. Також економічні умови та ринкова активність можуть суттєво впливати на час продажу нерухомості. Адже в умовах низького попиту або великої кількості конкуренції може виникнути проблема продажу за заданою ціною. Але звернення до професійного рієлтора Київської області Олени Бондарук, позбавить вас усіх можливих проблем та викликів під час продажу вашої власності.

  Необхідні документи для продажу нерухомості

  Як ми вже й писали раніше, процес продажу нерухомості — це подорож, яка потребує обдуманого підходу та відповідної підготовки. І однією з ключових складових цього процесу є належна документація. Тому, нижче ми розглянемо документи, які стануть вашими путівниками у світі успішних нерухомих угод.

  • Документи на власність: перші і найважливіші — це документи, що підтверджують ваше право власності. Це може бути свідоцтво про право власності або інші аналогічні документи, що засвідчують ваші права на об’єкт нерухомості;
  • Технічний паспорт та план будівлі: технічний паспорт дозволяє потенційному покупцеві отримати повний обсяг технічних характеристик та стану об’єкта;
  • Договір купівлі-продажу: основний юридичний документ, який фіксує вашу угоду з покупцем. Договір повинен містити всі необхідні умови та обов’язки обох сторін;
  • Довідка про відсутність обтяжень: цей документ підтверджує, що ваша нерухомість не має юридичних обтяжень чи заборгованостей.

  Це лише приблизний перелік документів, що необхідні при продажу нерухомості, але звертаючись до рієлтора та ретельно готуючи кожен документ, ваша подорож у світі нерухомості буде наповнена надійністю та безпечністю.

  Ризики під час продажу нерухомості

  Перед продажем нерухомості здійсніть ретельний технічний огляд, щоб виявити можливі проблеми з інженерними мережами, конструкцією та іншими аспектами, адже саме такі моменти часто призводять до технічних ризиків, з якими зіштовхується потенційний покупець в майбутньому. Найпоширеніший суттєвий ризик — це порушення правових норм. Тому, важливо перевірити всі правові документи, пов’язані з власністю, заборгованістю, обтяження та інші документи, які можуть вплинути на процес продажу.

  Ще однією з найбільших пасток під час продажу нерухомості є складання угоди. Але залучення кваліфікованого агента нерухомості зможе забезпечити правильність юридичних та фінансових аспектів угоди, а також допоможе вам уникнути непередбачуваних ризиків під час такого процесу.

  Податки при продажу нерухомості

  На шляху до успішного завершення продажу нерухомості чекає не лише підписання документів, а й ретельне вивчення оподаткування. Тому, нижче ми розглянемо за що ж доведеться заплатити кожному власнику, що націлений продати свою нерухомість.

  • Держмито;
  • Податок з доходів фізичних осіб;
  • Військовий збір;
  • Додаткові збори та послуги — нотаріальні послуги, комісія рієлтора та інші витрати.

  На завершення маємо зазначити, що оподаткування при продажу нерухомості — це індивідуальний підхід, і кожен власник повинен проконсультуватися з професійним рієлтором для оптимального вирішення питань оподаткування та максимізації фінансових вигод від угоди.

  Консультація

  Залишіть заявку і я зв'яжуся з Вами протягом півгодини

   Залишіть заявку і я зв'яжуся з Вами протягом півгодини

    Дякую за ваше повідомлення. Воно успішно відправлене.