Купити квартиру на вторинному ринку?

Ексклюзивні пропозиції та найкращі ціни

Індивідуальний вибір нерухомості. Пропозиції нижче ринку та ефективні переговори.

Безкоштовна консультація
bondaruk logotype Едена Бондарук
Елена Бондарук

Чому ми?

Два аргументи, які кращі за тисячі інших

0% комісія
для власників
Продам дорожче
на 10%
cloud
 • Безпека угоди
 • Платна реклама на всіх ресурсах
 • Пошук клієнта
 • Передпродажна підготовка
 • Перемовини
 • Пошук квартир на заміну

Етапи роботи

1

Заявка

Нерухомість вимагає як вміння знайти клієнтів чи об'єкт, а й супроводити угоду.

Залишити заявку
2

Залишити заявку

Нерухомість вимагає як вміння знайти клієнтів чи об'єкт, а й супроводити угоду.

3

Оцінка квартири

Нерухомість вимагає як вміння знайти клієнтів чи об'єкт, а й супроводити угоду.

4

Залучення клієнтів

Нерухомість вимагає як вміння знайти клієнтів чи об'єкт, а й супроводити угоду.

5

Перегляди

Нерухомість вимагає як вміння знайти клієнтів чи об'єкт, а й супроводити угоду.

6

Угода

Нерухомість вимагає як вміння знайти клієнтів чи об'єкт, а й супроводити угоду.

Приступимо до роботи?

Залишіть заявку і я зв'яжуся з Вами протягом півгодини

  *Безкоштовна консультація

  Купити квартиру на вторинному ринку

  Коли мова йдеться про покупку квартири у Києві, вибір сучасних людей не рідко припадає саме на вторинний ринок. Адже квартири на вторинному ринку часто вражають своєю архітектурною красою та вишуканістю. Вони втілюють у собі стиль та характер епохи, яка їх породила. І, звісно ж, окрім естетичних переваг, купівля квартири на вторинному ринку може бути також і розумною фінансовою інвестицією, оскільки ціни на такі квартири можуть бути значно меншими, порівняно з новобудовами. Та перш ніж зважитися на такий крок, варто врахувати всі ключові аспекти, які можуть супроводжуватися, як різноманітними викликами так і приємними емоціями.

  Консультація рієлтора з покупки квартири на вторинному ринку

  У світі нерухомості, де кожен крок важливий, а кожне рішення призводить до великих змін у житті, правильне патнерство стає ключовим елементом для успішної покупки житла на вторинному ринку. Серед тих, хто дійсно зробить ваш пошук найкращим і найефективнішим, виділяється професійний рієлтор Києва та Київської області — Олена Бондарук, яка пропонує безкоштовні рієлторські консультації з придбання квартир на вторинному ринку.

  Однією з ключових складових безкоштовної консультації рієлтора є експертна оцінка потенційної квартири на вторинному ринку. Олена Бондарук надає об’єктивний аналіз ринку, оцінює стан квартири та допомагає уникнути вам усіх можливих юридичних та фінансових ризиків.

  Вартість послуг рієлтора при покупці квартири на вторинному ринку

  Купівля квартири на вторинному ринку — це захопливий крок, який вимагає не лише вивчення ринкових трендів, але й професійної допомоги. І Олена Бондарук, як досвідчений рієлтор, є ключем до успішної та комфортної операції, вартість послуг якої — це інвестиція в комфорт та спокій під час процесу купівлі вашого майбутнього житла на вторинному ринку. До того ж, умови співпраці з професійним рієлтором Оленою Бондарук є досить вигідними для абсолютно кожного.

  Поради при покупці квартири на вторинному ринку

  Кожна квартира на вторинному ринку — це свого роду книга, яку варто розгортати перед покупкою. Тому, прогляньте історію квартири, дізнайтеся про попередніх мешканців, якість будівництва та історію попередніх операцій купівлі-продажу. Це допоможе вам уникнути неприємних сюрпризів та забезпечити комфортне майбутнє. Також огляньте системи опалення, водопостачання та електрики. Не забудьте перевірити й стан вікон, дверей та стін. Адже досить часто саме технічний стан може стати вирішальним фактором при виборі місця проживання.

  Але, якщо у таких питаннях потребуєте допомоги професійного рієлтора, зверніться до Олени Бондарук, яка забезпечить вам пошук квартир та вирішить всі необхідні аспекти при покупці квартири на вторинному ринку.

  Рієлтор з покупки квартири на вторинному ринку

  Покупка квартири на вторинному ринку — це не лише справа фінансова, а й емоційно напружена подія. Проте, у захопливому світі нерухомості все ж існують експерти, які перетворюють процес покупки житла в неймовірну подорож, наповнену новими можливостями та безмежними зручностями. Одним із таких експертів є професійний рієлтор Києва та області — Олена Бондарук, яка завдяки своєму багаторічному досвіду у сфері нерухомості здатна зробити кожен крок у виборі квартири на вторинному ринку неперевершеним.

  Однією з основних переваг співпраці з Оленою Бондарук є її індивідуальний підхід до кожної справи. Різноманітність запитань та побажань клієнтів розглядається як стимул для знаходження оптимального варіанту. Тож завдяки такому підходу, покупка квартири на вторинному ринку стане для вас захоплюючим, безпечним та надійним процесом.

  Агентство з покупки квартири на вторинному ринку

  Щоразу, коли мова йдеться про важливість вибору житла, особливо на вторинному ринку, професійне агентство нерухомості відіграє визначальну роль у такому рішенні. І наше гентство нерухомості Bondaruk Partners — це команда досвідчених та висококваліфікованих фахівців, які завжди готові взятися за ваше завдання. Знаючи всі тонкощі ринку, наші експерти гарантують вам максимально вигідні умови при покупці квартири на вторинному ринку, адже ми розуміємо, що покупка квартири — це велика подія, тому, ставимося до неї з великою відповідальністю. Тож, купити однокімнатну чи двокімнатну квартиру у Києві відтепер ще легше, оскільки наша рієлторська компанія завжди допоможе вам у цьому.

  Проблеми при покупці квартири на вторинному ринку

  Однією з найпоширеніших проблем при покупці квартири на вторинному ринку є невизначеність правового статусу квартири. Заборгованість, наявність обтяжень, чи судові позови можуть стати прихованими складнощами, які виявляться лише після укладання угоди. Вартість квартири на вторинному ринку також може приховувати в собі певні проблеми та неочікувані витрати, такі як податки на спадщину чи заборгованість по комунальних послугах. Строк служби інженерних систем, стан фасаду та ступінь зношеності – все це також може призвести до неочікуваних проблем. Тому, неабияк важливо провести додатковий технічний аудит для визначення справжньої стану квартири.

  У таких випадках дуже допомагає професійний рієлтор Олена Бондарук, яка має глибоке розуміння ринку нерухомості та може виявитися вашим вірним провідником у цьому лабіринті.

  Необхідні документи для покупки квартири на вторинному ринку

  Купівля квартири на вторинному ринку вимагає не лише фінансового обліку та грамотності, але й ретельного вивчення документації. Тому, нижче ми наведемо огляд необхідних документів, які стануть вашим провідником у цій захоплюючій подорожі.

  • Паспорт;
  • Реєстраційний номер облікової картки платника податків;
  • Документи про сімейний стан (свідоцтво про шлюб або розлучення);
  • Дозвіл органів опіки (якщо квартира купується для неповнолітньої дитини);
  • Договір купівлі-продажу.

  Пам’ятайте, що лише правильне планування та уважний підхід до документації – це крок до власного куточка у світі нерухомості. Тому, перед початком цього захоплюючого етапу життя важливо заручитися підтримкою професійного агента нерухомості Олени Бондарук, яка допоможе вам у ретельному аналізі та підготовці усіх необхідних документів для покупки квартири на вторинному ринку. І саме тоді на вас чекатиме успішна та безпечна покупка нового житла.

  Ризики при покупці квартири на вторинному ринку

  Покупка квартири на вторинному ринку може призвести до зустрічі з непередбачуваними ризиками. Адже як і будь-який житловий об’єкт, кожна квартира на вторинному має свою історію, і досить таки часто це включає в себе питання про технічний стан, тому, його варто вивчати й оглядати досить ретельно, аби в майбутньому це не зіпсувало ваше життя у новому житлі. Наступним, і чи не найголовнішим ризиком при покупці квартири на вторинному ринку є правовий статус житла. Тому, у таких ситуаціях вкрай важливо переконатися, що всі правові документи та дозволи на майно оформлені власником у належному порядку. Як наслідок, вивчення документації та консультація з професійним рієлтором Києва Оленою Бондарук допоможе уникнути вам неприємних юридичних переплетень.

  Податки при покупці квартири на вторинному ринку

  Купівля квартири на вторинному ринку – це подорож у світ минулого та майбутнього, де кожен куточок має свою унікальну історію. А розуміння вартості податків – це не лише стратегія фінансового планування, але і можливість зануритися в чарівний світ нерухомості з усіма його нюансами. Тому, розгляньмо, скільки ж доведеться заплатити за те, щоб стати новим власником омріяного житла на вторинному ринку.

  • Держмито;
  • Прибутковий податок;
  • Військовий збір.

  Сплатити як бачимо, доведеться не мало. Проте, хто і за що платить – це справа продавця та покупця, тому, завжди варто старатися врегулювати це питання спільно.

  Консультація

  Залишіть заявку і я зв'яжуся з Вами протягом півгодини

   Залишіть заявку і я зв'яжуся з Вами протягом півгодини

    Дякую за ваше повідомлення. Воно успішно відправлене.