Купити будинок?

Ексклюзивні пропозиції та найкращі ціни

Індивідуальний вибір нерухомості. Пропозиції нижче ринку та ефективні переговори.

Безкоштовна консультація
bondaruk logotype Едена Бондарук
Елена Бондарук

Чому ми?

Два аргументи, які кращі за тисячі інших

0% комісія
для власників
Продам дорожче
на 10%
cloud
 • Безпека угоди
 • Платна реклама на всіх ресурсах
 • Пошук клієнта
 • Передпродажна підготовка
 • Перемовини
 • Пошук будинків на заміну

Етапи роботи

1

Заявка

Нерухомість вимагає як вміння знайти клієнтів чи об'єкт, а й супроводити угоду.

Залишити заявку
2

Залишити заявку

Нерухомість вимагає як вміння знайти клієнтів чи об'єкт, а й супроводити угоду.

3

Оцінка будинку

Нерухомість вимагає як вміння знайти клієнтів чи об'єкт, а й супроводити угоду.

4

Залучення клієнтів

Нерухомість вимагає як вміння знайти клієнтів чи об'єкт, а й супроводити угоду.

5

Перегляди

Нерухомість вимагає як вміння знайти клієнтів чи об'єкт, а й супроводити угоду.

6

Угода

Нерухомість вимагає як вміння знайти клієнтів чи об'єкт, а й супроводити угоду.

Приступимо до роботи?

Залишіть заявку і я зв'яжуся з Вами протягом півгодини

  *Безкоштовна консультація

  Купити будинок

  Купівля власного будинку – це дещо більше, ніж просто операція з нерухомістю, це магічний момент, де перетинаються мрії з цілковитою реальністю. Адже пошук ідеального будинку розпочинається саме з аналізу власних мрій та бажань, тому, таке завдання вимагає серйозного підходу, великого терпіння та уважності до всіх ключових аспектів, котрі можуть відграти вирішальну роль у такому рішенні.

  Консультація рієлтора з покупки будинку

  У світі нерухомості, де кожен крок – це подорож у майбутнє, іноді нам потрібен провідник, який зробить цей шлях легким та захопливим. І саме таким фахівцем є професійний рієлтор Олена Бондарук, яка з роками досвіду та безліччю успішних угод стала визнаним лідером у сфері нерухомості.

  Записавшись на безкоштовну рієлторську консультацію до Олени Бондарук, ви отримаєте чудову можливість обговорити ваші індивідуальні потреби, бажання та можливості, які стануть першим кроком до покупки власного будинку, що відкриє перед вами безмежні можливості та подарує незабутні емоції.

  Вартість послуг рієлтора при покупці будинку

  Вартість послуг рієлтора Олени Бондарук – це не просто числа у договорі, це інвестиція у ваше краще життя. Адже її професійний підхід, ринкова експертність та професійний супровід – це ключі до успішної покупки будинку та початку нового етапу у вашому житті. До того ж, вартість її послуг полягає у вмінні визначити ваші потреби та знайти той самий ідеальний будинок, що відповідатиме вашим очікуванням та бюджету.

  Поради при купівлі будинку

  Перед тим як вирушити на пошуки ідеального будинку, ретельно вивчіть свої потреби та мрії. Адже якість життя, комфорт, розташування та інфраструктура поруч – усе це визначається вашими уподобаннями та потребами. Заздалегідь сформуйте бюджет та з’ясуйте всі додаткові витрати, які можуть виникнути при купівлі та обслуговуванні будинку. Досліджуйте різні райони, вивчайте ринкові тенденції, плануйте огляди та порівнюйте варіанти. Чим більше ви прогляните будинків, тим більше можливостей для правильного вибору.

  Але якщо не бажаєте займатися цим самостійно або потребуєте допомоги агента із заміської нерухомості, скористайтеся послугами професійного рієлтора Олени Бондарук, яка допоможе вам розширити власні горизонти та зробить купівлю будинку максимально комфортною та обдуманою.

  Рієлтор з покупки будинку

  Покупка будинку – це не лише угода, але й спільна подорож. Тому, професійний рієлтор Києва та Київської області – Олена Бондарук стає вашим надійним супутником на цьому шляху, допомагаючи подолати всі труднощі та ризики, які можуть супроводжувати вас під час покупки омріяного будинку. Експертність Олени Бондарук охоплює усі аспекти процесу – від переговорів та підготовки документації до вибору найкращих районів та об’єктів. Але однією з найголовніших переваг співпраці з агентом – це індивідуальний підбір об’єктів, які відповідатимуть вашим унікальним потребам та успішне закриття безпечної угоди.

  Агентство з покупки будинку

  Прийнявши рішення купити будинок, вам точно знадобиться допомога ріелторської компанії, яка здатна полегшити цей шлях. Від початкового пошуку об’єктів до завершення успішної угоди – наше агентство нерухомості Bondaruk Partners, допоможе втілити ваші мрії про ідеальний будинок в реальність. Адже ми не просто агенція, ми визнана команда професіоналів, що володіє глибоким розумінням ринку нерухомості та сучасними тенденціями. Тому, багаторічний досвід наших експертів дозволяє керувати всіма аспектами процесу купівлі будинку – від пошуку ідеального об’єкта до заключення угоди.

  Проблеми при покупці будинку

  Найперший виклик та найбільша проблема при покупці будинку – це юридичні аспекти. Неправильно оформлені документи, юридичні обмеження або проблеми з правом власності можуть призвести до неприємних наслідків. Тому, зважено підходьте до усіх правових аспектів угоди. Несподівані технічні проблеми також можуть виникнути на кожному кроці. Але виявлення прихованих дефектів, стану систем опалення та водопостачання – це завдання, яке вимагає ретельного огляду та професійного супроводу. Тому, у таких випадках краще скористатися послугами рієлтора Олени Бондарук, яка значно полегшить цей шлях та позбавить вас усіх можливих проблем під час купівлі будинку.

  Необхідні документи для покупки будинку

  Для того, щоб покупка будинку пройшла успішно та безпечно, вкрай важиво завчасно підготувати всі необхідні документи, які відкривають двері у світ вашого нового життя.

  • Документи особистості – паспорт та код, які є необхідними документами під час купівлі-продажу будинку;
  • Договір купівлі-продажу – містить всі умови та обов’язки сторін, які стосуються покупки будинку;
  • Паспорт та ідентифікаційний номер дружини/чоловіка покупця, якщо нерухомість купується у шлюбі.

  Пам’ятайте, що кожен із цих важливих документів – це ключ до дверей вашого нового дому.

  Ризики під час покупки будинку

  Першим і найважливішим аспектом під час покупки будинку є розуміння фінансових ризиків. Тому, чітко визначте свій бюджет та врахуйте всі обов’язкові та потенційні витрати. Ще одним із можливих ризиків полягає в непередбачуваних проблемах зі станом будинку. Проведіть детальний технічний огляд, оцініть системи опалення, водопостачання, електрики та інші ключові аспекти, щоб уникнути неочікуваних сюрпризів у майбутньому. Знання правової чистоти – це ще один важливий ризик. Тому, завчасно перевірте всі необхідні документи власника, пов’язані з нерухомістю, переконайтеся, що вони відповідають законодавству та забезпечують безпеку вашої угоди.

  Податки при покупці будинку

  Однією з ключових складових під час покупки будинку є розуміння ціни податків. Тому, пропонуємо розглянути, скільки ж доведеться заплатити під час придбання власного житла.

  • Податок з доходів фізичних осіб;
  • Військовий збір;
  • Держмито;
  • Збір до Пенсійного фонду;
  • Послуги нотаріуса;

  Але хто і за що платить під час купівлі-продажу будинку – це спільна справа двох сторін, тому, за обов’язкові платежі краще домовлятися завчасно

  Консультація

  Залишіть заявку і я зв'яжуся з Вами протягом півгодини

   Залишіть заявку і я зв'яжуся з Вами протягом півгодини

    Дякую за ваше повідомлення. Воно успішно відправлене.