Продати квартиру в новобудові?

У нас вже є клієнт на неї

Для мене немає такого завдання, за яке я не готова взятися. Елітна нерухомість, комерційна нерухомість, продаж чи купівля квартири

Безкоштовна консультація
bondaruk logotype Едена Бондарук
Елена Бондарук

Чому ми?

Два аргументи, які кращі за тисячі інших

0% комісія
для власників
Продам дорожче
на 10%
cloud
 • Безпека угоди
 • Платна реклама на всіх ресурсах
 • Пошук клієнта
 • Передпродажна підготовка
 • Переговори
 • Пошук квартир на заміну

Етапи роботи

1

Заявка

Нерухомість вимагає як вміння знайти клієнтів чи об'єкт, а й супроводити угоду.

Залишити заявку
2

Залишити заявку

Нерухомість вимагає як вміння знайти клієнтів чи об'єкт, а й супроводити угоду.

3

Оцінка квартири

Нерухомість вимагає як вміння знайти клієнтів чи об'єкт, а й супроводити угоду.

4

Залучення клієнтів

Нерухомість вимагає як вміння знайти клієнтів чи об'єкт, а й супроводити угоду.

5

Перегляди

Нерухомість вимагає як вміння знайти клієнтів чи об'єкт, а й супроводити угоду.

6

Угода

Нерухомість вимагає як вміння знайти клієнтів чи об'єкт, а й супроводити угоду.

Приступимо до роботи?

Залишіть заявку і я зв'яжуся з Вами протягом півгодини

  *Безкоштовна консультація

  Продати квартиру в новобудові

  Продаж квартири в новобудові — це не тільки відкриття нового розділу у вашому житті, але й чудова можливість здійснити вигідну угоду, яка призведе до нових можливостей. Однак для того, щоб така угода мала великий успіх, вкрай важливо враховувати всі ключові моменти, які можуть відіграти у такій подорожі найважливішу роль. Тому, нижче ми поділимося всіма аспектами продажу квартири у новобудові, аби ваша угода мала лише якісний кінцевий результат.

  Консультація рієлтора з продажу квартири в новобудові

  Консультація рієлтора — це ключовий етап перед продажем квартири в новобудові. Саме тому, під час безкоштовної рієлторської консультації Олена Бондарук вивчить ваш об’єкт, визначить його сильні сторони та розповість про те, як продати квартиру, з чого почати та висвітлить всі можливості для підвищення привабливості вашої квартири перед покупцями. Тому, скориставшись послугами професійного рієлтора міста Києва, ви розпочнете свій шлях до вдалого продажу квартири в новобудові з впевненістю та ефективністю.

  Вартість послуг ріелтора при продажу квартири в новобудові

  Продаж квартири в новобудові — це захопливий етап, сповнений цікавих можливостей та різноманітних викликів. Але для того, щоб зробити цей процес легким та ефективним, на допомогу приходить професійний рієлтор Олена Бондарк, вартість послуг якої — це не лише фіксована сума, це інвестиція у ваш комфорт та успіх під час продажу вашого житла.

  Поради з продажу квартири в новобудові

  Перше враження, як ми знаємо, відіграє величезну роль. Тому, обов’язково переконайтеся, що ваша квартира в новобудові має максимально привабливий вигляд. Зробіть ремонт, якщо це необхідно і дбайливо підготуйте приміщення до огляду. Не менш важливим етапом є юридична безпека угоди, і оскільки успішний продаж квартири в новобудові – це результат командної роботи, то краще забезпечити постійну комунікацію з рієлтором для ефективного розв’язання всіх питань. Тож, покладіться на професійну допомогу рієлтора Олени Бондарук під час оформлення всіх необхідних документів.

  Рієлтор з продажу квартири в новобудові

  Знайти вірного союзника при продажу власної нерухомості — завдання не із легких. Але ми рекомендуємо звертатися до рієлтора Київської області Олени Бондарук, яка готова допомогти вам здійснити успішний продаж вашої квартири в новобудові, оскільки володіє високим рівнем професіоналізму. Фахівець допомагає визначити оптимальну цінову стратегію, впевнено веде переговори та забезпечує успішне закриття угоди. Саме тому, продаж квартири в новобудові з рієлтором Оленою Бондарук — це гарантія успіху та професіоналізму.

  Агенство з продажу квартири в новобудові

  Подорож до успішного продажу нерухомості розпочинається з правильного партнерства, і краще агентство нерухомості міста Києва — Bondaruk Partners стане вашим надійним провідником у продажу квартири в новобудові. Адже агенція Bondaruk Partners — це команда справжніх фахівців, які володіють широким спектром знань та досвідом у галузі нерухомості, а кожен рієлтор нашої команди є висококваліфікованим спеціалістом, готовим надати вам лише найкращі поради та послуги. Оскільки наша мета — забезпечити вам не лише високий стандарт обслуговування, але й втілити ваші найамбітніші плани у сферу нерухомості.

  Проблеми при продажу квартири в новобудові

  Однією з головних проблем при продажу квартири в новобудові є невпевненість у вартості та ринкових тенденціях. Але професійний рієлтор Олена Бондарук, як справжній фахівець у сфері нерухомості, надасть вам точну інформацію щодо поточних цін та попиту, допомагаючи вам визначитися із стратегією продажу. Проблеми з документацією, юридичні питання та технічні аспекти також можуть стати суттєвими труднощами під час продажу вашої власності. Втім, професіоналізм Олени Бондарук усуває будь-які проблеми, забезпечуючи вам спокій та впевненість під час продажу вашої квартири в новобудові.

  Необхідні документи для продажу квартири в новобудові

  Перед тим, як виставити вашу квартиру в новобудові на продаж, важливо заздалегідь підготувати всі необхідні для цього документи. Тому, завчасно підготуйте свідоцтво про право власності, технічний паспорт на квартиру, договір купівлі-продажу або дарування та документи, що підтверджують вашу особистість. Звісно, такий перелік документів є приблизним, оскільки все залежить від конкретного випадку, але з Оленою Бондарук, професійним рієлтором, всі необхідні документи для продажу квартири в новобудові будуть ретельно перевірені та підготовлені заздалегідь.

  Ризики під час продажу квартири в новобудові

  Продаж квартири в новобудові — це завдання, яке може супроводжуватися різноманітними ризиками. Однак, обираючи професійного рієлтора, ви можете відчувати себе впевнено, адже Олена Бондарук — визнаний експерт у сфері нерухомості, який, здатен вирішити різноманітні проблеми та труднощі, що пов’язані із нерухомістю. І навіть ті, які пов’язані з юридичними, фінансовими та технічними аспектами. Її професіоналізм та уважний підхід допоможуть вам подолати всі ризики та насолоджуватися безтурботним процесом продажу квартири в новобудові.

  Податки при продажу квартири в новобудові

  Продаж квартири в новобудові — це відповідаьний етап у житті кожного власника, де кожна деталь має своє особливе значення, але особливу роль у такому процесі відіграє сплата податків та зборів, які доведеться сплатити під час продажу вашої власності. Тож розгляньмо, які ключові витрати очікують вас у такому процесі.

  • Державне мито;
  • Збір на обов’язкове пенсійне страхування;
  • Податок з доходів фізичних осіб при відчуженні нерухомого майна;
  • Військовий збір.

  Для того, щоб більш глибше розібратися у питанні сплати податків під час продажу квартири в новобудові, скористайтеся послугами Олени Бондарук, якам допоможе вам у всіх фінансових аспектах.

  Консультація

  Залишіть заявку і я зв'яжуся з Вами протягом півгодини

   Залишіть заявку і я зв'яжуся з Вами протягом півгодини

    Дякую за ваше повідомлення. Воно успішно відправлене.